Psychoterapia Białystok

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Pracowni Psychoterapii i Psychoedukacji Integra w Białymstoku. Terapeuci Pracowni Integra przeszli przez wiele szkoleń, aby jak najlepiej prowadzić terapię osób potrzebujących pomocy. Obecnie specjaliści Pracowni Integra to kilkunastu terapeutów.
Nie warto zwlekać aż kłopoty ze zdrowiem o podłożu psychosomatycznym , lęki, depresja czy nerwice uporczywie spokój codzienności.
Psychoterapia w Pracowni Integra umożliwia dostrzeżenie całkiem nowe możliwości funkcjonowania dla każdej jednostki. Daje ulgę i umożliwia osobom doświadczającym cierpienia odczuwać na nowo radość z każdego dnia i spotkanego człowieka.W uzasadnionych przypadkach pod opieką lekarza psychiatry psychoterapia może być łączona z lekami, aby zmniejszyć cierpienie. Ośrodek Integra jest placówką kliniczną skupiającą psychologów, psychoterapeutów i psychiatrów. Swoje praktykę zdobywaliwypracowali w wielu placówkach publicznych i prywatnych w Białymstoku świadczących pomoc psychologiczną i terapeutyczną oraz w trakcie wielu godzin superwizji. Aktualnie Integra prowadzi psychoterapię długoterminową jak też jednorazowe konsultacje psychologiczne i psychiatryczne oraz warsztaty psychoedukacyjne.

Szczegóły strony pracowniaintegra.pl:

Podlinkuj stronę pracowniaintegra.pl:

Psychoterapia Białystok

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog Warszawa »

  Męczą nas kłopoty z bezsennością? Presja otoczenia jest nie do niesienia? miewamy kłopoty z nawiązywaniem relacji? Czujemy się zmęczeni i osamotnieni? Każda z tych sytuacji może być znakiem, że problemy zaczynają być ponad nasze siły. To nic wyjątkowego ? każdego dnia walczymy z nimi ? z lepszym lub gorszym skutkiem. Kiedy jednakże wiemy, że nie radzimy sobie ? dobrze byłoby pomyśleć nad skorzystaniem z wsparcia psychologa. Wyspecjalizowany zespół, który posiada już wieloletnie doświadczenie, przygotowany został do rozwiązywania zróżnicowanych problemów ? wszystko zależy od indywidualnych oczekiwań klienta. Na stronie Centrum-Ja (warszawa Ursynów) można znaleźć pełną ofertę oraz przydatne informacje dotyczące poradni i zespołu pracowników.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia »

  Poradnia, którą pragnę Ci teraz przedstawić to centrum psychoterapii. Uzyskasz tutaj pomoc od najbardziej wykwalifikowanych specjalistów, poziomy cenowe nie są bardzo drogie dlatego też wszyscy pacjenci mogą sobie pozwolić na taką wizytę. Oferta zawiera takie porady jak terapia uzależnień, którą jesteśmy w stanie poprawić układy w każdym związku. Zapraszamy do zaznajomienia się z tą bogatą ofertą i skorzystana z usług centrum psychoterapii.

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Sosnowiec »

  Zapraszamy Państwa do leczenia w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Instytut Zdrowia Centrum. Znajdziecie tu Państwo niepowtarzalną atmosferę, miłą, profesjonalną obsługę, odpowiadającą najwyższym standardom. Do dyspozycji naszych pacjentów pozostają nowoczesne, wyposażone w najnowszy sprzęt diagnostyczny, gabinety stomatologiczne i specjalistyczne. Nasi lekarze zatrudnieni są w renomowanych szpitalach klinicznych na Śląsku, są to cenione w środowisku medycznym autorytety. Szczególną troską otaczamy naszych najmłodszych pacjentów, zarówno w zakresie leczenia stomatologicznego, jak i opieki pediatrycznej, alergologicznej, chirurgicznej, dermatologicznej czy laryngologicznej. Mali pacjenci Instytutu przyjmowani są w specjalnie zaaranżowanych gabinetach, przez przeszkolonych do pracy z dziećmi specjalistów, aby wizyta stomatologiczna czy lekarska nie była tylko przykrą koniecznością. Jesteśmy przekonani, że każdy kto odwiedzi naszą placówkę, pozostanie pod opieką Instytutu. U nas m.in: ortodonta Sosnowiec, ginekolog Sosnowiec.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Oferujemy pomoc w zakresie psychoterapii, terapii uzależnień oraz terapii pedagogicznej dla dzieci i młodzieży. Pomagamy w walce różnymi przypadłościami, jak: napady lęku, nerwica, depresja, zaburzenia odżywiania, różnego rodzaju uzależnienia, a także dysleksja i inne problemy związane z nauką. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę www: gabinetpsychologiczny.wroc.pl.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konsultacje, psychoterapia indywidualna, dla par, rodzin, psychoterapia grupowa ? to formy pomocy osobom, które borykają się z różnymi problemami na tle psychicznym. Z psychoterapii powinno się skorzystać wówczas, gdy jakaś sytuacja lub stan wywołują cierpienie lub dyskomfort psychiczny, zaś dotychczasowe techniki radzenia sobie z tym nie pomagają. Zapraszamy do pracowni Humani w Poznaniu, gdzie w fachowy sposób pomagamy dzieciom, młodzieży i dorosłym.

  Data dodania: 03 12 2011 ·
 • Internetowa poradnia Integra to placówka, gdzie każdy może skorzystać z darmowej pomocy psychologa lub psychoterapeuty . otwarta jest dla tych osób, które mają wątpliwości czy powinny korzystać z pomocy psychoterapeutycznej, poszukują pierwszego kontaktu ze specjalistą lub też mogą mieć kłopot w dotarciu do specjalisty czy nie wiedzą jak mogą pomóc sobie lub bliskim. Terapeuta online może dopomóc w decyzji o podjęciu terapii. Kontakt listowny sprzyja pierwszemu kontaktowi z terapeutą, pozwala otworzyć lub nazwać problem, często jest w stanie zaspokoić potrzebę psychoedukacji piszących. Osoby potrzebujące zaawansowanej pomocy chcemy ukierunkować i zachęcić, gdzie i w jaki sposób mogą ją znaleźć w Białymstoku. Zwracamy uwagę, że nie prowadzimy psychoterapii przez internet. Jesteśmy przekonane, że efektywna psychoterapia, która prowadzi do trwałych zmian zachowań i postaw pacjentów, możliwa jest wyłącznie w trakcie tradycyjnego kontaktu w w profesjonalnym ośrodku. Odpowiedzi nasze nie są diagnozą, unikamy też udzielania porad, które mogą modyfikować obecnie trwające terapie piszących do nas osób. listy z Poradni Integra nie zastąpią właściwego, osobistego kontaktu ze specjalistą, który prowadzi bezpośrednio psychoterapię i żadną miarą nie pozwalają na przeprowadzanie samodzielnych zmian w tej terapii.

  Data dodania: 26 01 2012 ·
 • Psycholog Wrocław »

  Alterego zapewnia fachową pomoc osobom walczącym z problemami psychicznymi.
  Na wsparcie mogą tam liczyć np. cierpiący na depresję oraz stany lękowe.
  Wrocław jest miejscem, w którym dobry psycholog z tej praktyki świadczy swe usługi.
  Nad jakością usług czuwają lekarze, pracujący na co dzień w różnych przychodniach.
  Oferta stworzona została dla osób dorosłych, jak i dla młodzieży.
  Zadaniem gabinetu jest pomoc pacjentom w odzyskaniu równowagi psychicznej.Tego rodzaju terapia ma za zadanie poprawienie komfortu życia klienta.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek MADRA zajmuje się przeprowadzaniem psychoterapii i szkoleń.Psycholog pomoże w rozwikłaniu kłopotów m.in. mieszkańców miasta Poznań.Terapeuci opierają się w pracy na nowoczesnych teoriach i technikach.Wszystkie kursy prowadzone są w formie warsztatu i treningu.Trenerzy współpracujący z placówką mogą pochwalić się ogromnym doświadczeniem.Klienci mogą liczyć na metody dostosowane wyłącznie do ich potrzeb.Każde szkolenie opiera się na unikatowym, autorskim programie.

  Data dodania: 28 02 2012 ·
 • Forum samotność na temat samotności dla wszystkich samotnych lub tych, którzy czują się w jakikolwiek sposób samotni lub osamotnieni, odczuwają brak miłości, przyjaciół, mają problemy w rodzinie, czekają na wsparcie emocjonalne i pomoc psychologiczna, miejsce osamotnieni, Forum samotność na temat samotności dla wszystkich samotnych lub tych, którzy czują się w jakikolwiek sposób samotni lub osamotnieni, odczuwają brak miłości, przyjaciół, mają problemy w rodzinie, czekają na wsparcie emocjonalne i pomoc psychologiczna, miejsce osamotnieni,

  Data dodania: 13 08 2012 ·
 • Czy myślałeś kiedyś nad tym jakie błędy popełniali opiekunowie w Twoim wychowaniu? Psychoterapia to działalność opierająca się na wzajemnym zaufaniu terapeuty i pacjenta. Aby strzec interesy klientów i pomagać specjalistom istnieje zestaw uniwersalnych, ważnych zasad etycznych obowiązujących w tym zajęciu.Nie ma jednej psychoterapii, składa się na nią kilka różnych podejść.W dzisiejszych latach psychoterapia jest na tyle rozwinięta, że pozwoli nam na zwalczenie większości problemów psychicznych. Dbajmy o swoje zdrowie fizyczne jak i psychiczne!

  Data dodania: 04 09 2012 ·