Bóle Krzyża

Dyskopatia - schorzenie dotykająca dużą liczbę osób prowadzących statyczny model pracy. Codzienny brak aktywności fizycznej intensyfikuje szansę wystąpienia dokuczliwości związanych z rwą kulszową. Zatroszcz się o swój kręgosłup, odwiedź witrynę chirurga - biegłe rady jak obniżyć niebezpieczeństwo doznania dolegliwości powiązanych z kręgosłupem. Błyskawiczne treningi rozluźniające plecy. Zadbaj o swój kręgosłup wypróbuj specjalistyczne ćwiczenia.

Szczegóły strony chirurg-kregoslupa.pl:

Podlinkuj stronę chirurg-kregoslupa.pl:

Bóle Krzyża

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 50

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ortopedyczna branża Med-Orth to medyczny zespół, najnowsze i najlepszej klasy sprzęty medyczne i rehabilitacyjne na arenie medycznej. Gdy poszukujesz niedrogich i profesjonalnych umocnień, które zostały zalecone Ci przez specjalistę, pokieruj się do nas. Dokonamy dokładnych pomiarów biometrycznych i wraz z nimi dopasujemy urządzenia medyczne dla Ciebie.Działalność prowadzimy mieści się przy ul. Kościuszki we Wrocławiu, czyli w sercu miasta. Naszym klientom służymy dla poprawy poruszania, fizjoterapii, pomagając pokonywać codzienność, która jest czasem sparaliżowana poprzez pozbawienie jej mobilności. Zapraszamy, zobacz co mamy w ofercie.

  Data dodania: 02 02 2011 ·
 • Sprzęt medyczny »

  Sprzęt rehabilitacyjny to grupa profesjonalnych urządzeń przeznaczonych do rehabilitacji osób chorych i niepełnosprawnych, takich jak: rotory rehabilitacyjne, łóżka rehabilitacyjne, materace przeciwodleżynowe czy kabiny UGUL.

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Materace przeciwodleżynowe »

  Materace przeciwodleżynowe w znaczący sposób poprawiają jakość życia pacjentów pozostających na stałe w łóżku, gdyż zapobiegają tworzeniu się bolesnych odleżyn dzięki działaniu pompy pneumatycznej, kołdra zapewnia zmiany ciśnienia w materacu przeciwodleżynowym.

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs masażu »

  Serdecznie zapraszamy zainteresowanych na stronę firmową profesjonalnej Akademii Masażu ? kursy masażu powstałej w 2003 roku. Opisywana akademia masażu powstała z inicjatyw rzetelnych wielbicieli, nowatorów w sferze masaży orientalnych w kraju, mających ponad 15-letnie doświadczenie. Skupiamy się w niepospolitych w naszym kraju kursach masażu i terapiach azjatyckich wywodzących się z oryginalnej Ajurwendy. Przedstawiane przez nas kursy masażu oddają wybór naszym klientom na zaczęcie atrakcyjnej pracy w ośrodkach i gabinetach masażu.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przestrzeń Kreatywnego Rozwoju powstała z pasji tworzenia, decydowania o sobie i dawania wszystkim tego co w nas najlepsze.
  W naszym Centrum na Woli uczymy dzieci języka angielskiego metodą Helen Doron oraz udostępniamy przestrzeń, w której łączymy elementy zabawy i psychomotoryki, tutaj dziecko przez zabawę skoryguje wady postawy oraz poprawi ogólną sprawność ruchową.
  Dla rodziców uruchomiliśmy program "SOS dla dorosłych". Znajdą Państwo w nim masaże, ćwiczenia, terapię manualną oraz konsultacje z najlepszymi fizjoterapeutami. Zabiegi odbywają się w dogodnych dla Państwa godzinach, na najwyższej jakości sprzęcie, w miłej atmosferze.
  Jesteśmy autoryzowanym Centrum Helen Doron w Warszawie na Woli. W Polsce znajduje się obecnie ponad 160 szkół Helen Doron, do których uczęszcza ponad 26 000 maluchów.
  Nauka angielskiego metodą Helen Doron Early English to niepowtarzalna metoda przygotowana z myślą o dzieciach począwszy od 3 miesiąca aż do 14 roku życia. Metoda Helen Doron to wykorzystanie umiejętności każdego dziecka do przyswajania języka, która umożliwia jego naukę szybciej i łatwiej niż dorosłym. Metoda opiera się na naturalnym sposobie, w jaki pociecha uczy się języka ojczystego wykorzystując ten mechanizm do nauki obcych języków. Uczenie odbywa się przez zabawę. Najważniejsze jest to, aby dzieci miały największą przyjemność z zajęć. Dzięki temu potęguje się wewnętrzną motywację dzieci, które chodzą na zajęcia ponieważ chcą, a nie z uwagi, że są zmuszane.
  Do każdego kursu dzieci otrzymują pakiet czterech kolorowych książeczek oraz czterech płyt CD, zawierających dialogi i piosenki do słuchania, broszury z poradami dla rodziców oraz atrakcyjną teczkę.
  Ponadto podkreślenia wymaga fakt, że dzieci chodzące na lekcje Helen Doron, dzięki zróżnicowanym zajęciom, są bardzo zaadaptowane społecznie i łagodnie wchodzą w okres przedszkolny i szkolny.

  Data dodania: 01 08 2011 ·
 • Początki masażu były skromne związane z obrzędami religijnymi, zabiegami pielęgnacyjnymi i medycyną. Masaż to oddziaływanie dłoni masażysty na skórę pacjenta Tak było kiedyś, dziś masaż to osobna dziedzina wiedzy. Poznanie wszystkich popularnych rodzajów masaży jest bardzo trudne. Coraz częściej w zabiegach stosujemy urządzenia, które wspomagają a niekiedy zastępują dłonie masażysty. Życzę sobie by to, co dziś nazywamy masażem za kilkadziesiąt lat nadal nosiło tą samą nazwę. Postęp jest nieunikniony, nie zatrzymamy świata, dlatego tworzymy stronę, na której jesteście. By każdy z nas masażystów potrafił odnaleźć się w dzisiejszych, szalonych czasach. Mógł pogłębić swoją wiedzę i miał sposobność dzielenia się swoją wiedza z innymi.

  Data dodania: 29 09 2011 ·
 • Specjalistyczny ośrodek fizjoterapii w Końskich oferuje: leczenie kifoz, leczenie skolioz, leczenie lordoz. Specjalizujemy się w rehabilitacji skoliozy metodą FED. W naszej ofercie znajduje się również akupunktura, laseroterapia, ćwiczenia samowspomagające i z oporem dla stawów skokowych wyciąg na pętli glissona z orczykiem, wyciąg perschla, ćwiczenia na drabince przyściennej.

  Data dodania: 05 11 2011 ·
 • Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych wkładek termoplastycznych FORMTHOTICS dostosowanych indywidualnie pod Twoje stopy. Ludzka stopa zbudowana jest z 26 małych kości i wykonuje średnio 2 tysiące kroków na dystansie 1 km. Każdy kolejny krok, to obciążenie równoważne 3 do 4 razy wagi naszego ciała (człowiek o wadze 75 kg obciąża stopę schodząc po schodach ciężarem około 4 x 75 kg = 300 kg, a niestety podlegamy takim samym prawom fizyki, jak wszystko co znajduje się w polu grawitacji kuli ziemskiej.

  Data dodania: 14 12 2011 ·
 • Jeżeli dopadła Cię rwa kulszowa lub ostroga piętowa, a może skręciłeś lub zwichnąłeś sobie staw, albo, co gorsza, połamałeś się na nartach ? zadzwoń do nas ? a nasi terapeuci dołożą wszelkich starań, aby przywrócić Ci jakość życia, która na skutek urazu została zachwiana. U nas znajdziesz fachową opiekę terapeutyczną pod okiem doświadczonego personelu oraz z wykorzystaniem najnowszego technologicznie sprzętu i urządzeń do rehabilitacji.

  Data dodania: 10 02 2012 ·
 • Terapia prowadzona w Centrum Terapii "Morcinka 5" skierowana jest do wszystkich pacjentów potrzebujących terapii logopedycznej, psychologicznej, Integracji Sensorycznej.Posiadamy kadrę wyspecjalizowaną w pracy z małymi i dużymi pacjentami. Zajmujemy się zajęciami terapeutycznymi dla osób z silnymi zaburzeniami w rozwoju jak i prowadzimy zajęcia szkoleniowe i warsztatowe dla osób chcących poszerzyć swoje umiejętności z zakresu emisji głosu. Posiadamy na miejscu dostęp do większości materiałów logopedycznych jakie ukazały się na rynku edukacyjnym. Parter naszego lokalu zajmuje księgarnia logopedyczna. Pracujemy na licencjonowanych programach komputerowych. Posiadamy obszerną salę do zajęć Integracji Sensorycznej. Terapeuci SI są do Państwa dyspozycji, jeśli zajdzie potrzeba rehabilitacji, masażu leczniczego, zajęć integracji sensorycznej.Pracujemy 7 dni w tygodniu.Honorujemy płatności z fundacji.Każda terapia dostosowywana jest indywidualnie do pacjenta.Nasi terapeuci mają uprawnienia do wydawania diagnoz:-logopedycznych-psychologicznych-Integracji Sensorycznej

  Data dodania: 18 02 2012 ·